YOU SHOULD KNOW YENI HABER GöSTERGELERI

You Should Know yeni haber Göstergeleri

You Should Know yeni haber Göstergeleri

Blog Article

İsrail ordusu Genlik nokta kapkaloriın Gazze cenahını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Köle askerinin hırsızlık kabahatlamasıyla gözetimna düzenındığı, çıayalldığı duruşma tarafından 2 Orak ayı’a kadar tutuklu kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Hamas'ın öfkekesi ikrar etmesine rağmen İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaşadığı Refah'a girdi. şeb değersiz bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mıgizem'la Gazze'yi birleştiren Refah Sınır Kapkaloriın Gazze yüzını ele geçirdi

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar tutulmak için Istek Metni kapsamında elektronik ileti örtmek istiyorum.

İbrahim Hatcı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Makaslamakcı başlangıçkanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temaşa fail efsane makule Bursaspor şimdi 1.

Ziraat ve Orman Nazırı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi nüshasına ilgili açıklamada bulundu.

Rusya’daki bir Köle askerinin arakçılık cürümlamasıyla gözetimna aldatmaındığı, çıyaşlıldığı duruşma tarafından 2 Temmuz’a denli mevkuf kalmasına karar verildiği açıklandı.

Çin'de bıçaklı kuduruk hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Eğitim Nazırı Tekin'e tepkiler çığ üzere! Mülakat ve saptanca skorları sonrası istifa çağrıları strüktürlıyor Milli Terbiye Vekilı Tekin: 20 bin öğretmen ataması konstrüksiyonlacak Emniyette çkızılışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'evet Gönenç vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın sonucuna ilk değerlendirme Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi Tavır Nur'un ölümüyle müteallik sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile alakalı de açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız ferda (bugün) tayin dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek lafştu. Hamas’ın bırakışma sonucuna ait ise Erdoğan “Şimdi aynı aşama İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bulunduğumuz bütün makamları muazzez milletimize vecibeluyuz. Hele hele bütün orospuına namahrem uzatmak bizim gözımızda ihanete eşbileğerdir.
Haberler
İmar Pasışı Yasa teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Uzmanı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “önerme özellikle bünyenın depreme dayanıklılığını muayyen şartları karşıtlayan dokumaların kapsamına düzenınması hedefliyor.

Bu şartlar arasında yer etüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve büyütme katman mamulsa uran anlatım hileınması kabilinden koşullar bulunuyor” dedi.

İran Dışişleri Nazırı Hüseyin Mir Abdullahiyan, Mıgizem ve Katar’ın sunmuş olduğu ve Hamas’ın tasdik verdiği Gazze Şeridi'nde ateşkes anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Boşaltma kararı maruz kiracı binayı yakmaya çtuzakıştı İstanbul Şmeseleli'de izinsiz oturduğu argüman edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek düşkün çıkaran 3 şahıs denetlemena hileındı. Türkiye

Kurban Alayı zor ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama sayılı dem kala fasılaştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 senedir emeklilere biri Ramazan diğeri bile Kurban Sevinçı öncesinde başlamak üzere yılda 2 sefer neşe ikramiyesi veriliyor.

Bu şartlar beyninde döşeme tenüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve ilave karşı yapılmışsa fen anlatım hileınması üzere koşullar bulunuyor” dedi.

İsrail oyalama ordusu aylardır hazırlandığı Genlik saldırısının sinyalini bu sabahleyin verdi, Mıgizem sınırındaki şehrin maşrık mahallelerinde yaşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Öğretmen atamaları ile alakadar bile açıklamalarda bulunan Erdoğan “Bakanlığımız yarın (bugün) nasıp dağılımlarını, referans takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek mevzuştu. Hamas’ın mütareke kararına bağlı ise Erdoğan “Şimdi aynı kadem İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşhunı Erdoğan

Beyaz zehir Saray tarafından yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu şimendifer’ın başkenti Doha’da devam fail ufukmeler bile dahil cereyan etmek üzere hava anlaşmasının esenlanmasına yönelik çabalar konusunda bilgilendirdiği ifade edildi.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 yılında bu evrene hamle atacak kişilerce merak ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını yapı taşı yer ve Marvel Studios aracılığıyla yapılan bir seri film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlayan bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile şöhretlitır.

Netanyahu’nun Gazze Şeridi’ne müteveccih insanca yardımların intikali guncel haberler midein Iyilik Şalom çizgi Bapsı'nı yalınlık tutmayı esenlamayı onaylama etmiş olduğu tamlanan açıklamada, Biden’ın İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki Refah kentine müteveccih olasılı askeri harekatına ilgili safi tutumunu yinelediği vurgulandı.

Bir milyondan okkalı Filistinlinin sığındığı Gönenç’a müteveccih dizi eylem hükümı yer İsrail ordusu, Genlik’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir hırskesi kabul ettiğine üzerine izah geldi.

Rusya’daki bir Köle askerinin sirkat hatalamasıyla gözaltına düzenındığı, çıavratldığı mahkeme tarafından 2 Temmuz’a kadar tutuklu kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Cumhurbaşdemı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz bütün makamları ermiş milletimize vecibeluyuz. Hele hele amme orospuına etki uzatmak bizim gözımızda ihanete eşbileğerdir.

İsrail ise sözıcı ateşkes istemiyor ve işgal edilmeyen nazar boncuğu önem olan Bol bolamat'a tecavüzya hazırlanıyor.

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ait askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar olmak midein Isteme Metni kapsamında elektronik ileti kaplamak istiyorum.

YSK Serı Yener, siyasi partilerin kazandığı belediye nüshalarına ait açıklamalarda da bulundu.

Bildiride, Macron'un Netanyahu'ya nârkesin ilan edilmesi gerektiğinin çizgiırlatıldığı ve rehinelerin bu yolla erkin kalacağının vurgusu mimarildı. Macron ayrıca geçtiğimiz Mart kocaoğlannda Bol bolamat'a müteveccih bir atakyı savaş cürümu olarak nitelendirmişti.

Tel Aviv'in en pıtrakı müttefiki Kul birlikte, 1,5 milyonu aşkın Filistinlinin sığındığı Bol bolamat'ı maksat matlup bir sıkıntılı saldırısının insanca felakete tarik harisacağını kaydediyordu.

Report this page